.

Kompatybilny z Juniper Networks SFP-GE80KT57R49 1000BASE-BX BiDi SFP 1570nm-TX/1490nm-RX 80 km DDM Transceiver moduł SFP

Kompatybilny z Juniper Networks SFP-GE80KT57R49 1000BASE-BX BiDi SFP 1570nm-TX/1490nm-RX 80 km DDM Transceiver moduł SFP

€ 101.56

Kwota
Na stanie

Zapraszamy do See Me Technology co., LTD. Jesteśmy o wszelkiego rodzaju włókna światłowodowe produktów. Prosimy o kontakt, jeśli nie mógł znaleźć produkty online, co chcesz.
Zapewniamy, że oferujemy państwu wykwalifikowanych produktów i najlepsze usługi. Wszystkie nasze produkty gwarancja 1 rok. Możemy zapewnić, aby wysyłać produkty z szybki i bezpieczny sposób dla ciebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości na produkty po otrzymaniu produktu, proszę nie wahaj się skontaktować z działem obsługi klienta, oferujemy najbardziej zadowalający wynik. Dziękuję.
zapraszamy do See Me Technology Co, LTDzniżki dla handlu hurtowego?więcej numery katalogowe?cytat dla BOM?aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimykontakt sprzedawca See Mewszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości.

Więcej danych

Nazwa marki:
SMTE
Numer modelu:
SFP-GE80KT57R49
Condition:
New and OEM